Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се две  крводарителна акција и тоа: со учениците во СМУГС Панче Караѓозов во Скопје.

Поврзани објави

Крводарителни акции

Cuk Editor

Земјотрес почувствуван во Штип

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе