Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се неколку крводарителни акции и тоа:

  • Со вработените на ЕСМ Енергетика, Скопје-Катланово;
  • ЈЗУ СБ за геријатриска и палијативна медицина 13-ти Ноември, Скопје;
  • Факултети при УГД Гоце Делчев;
  • ПС Охрид; и
  • со граѓаните на Меџитлија, Битола.

Поврзани објави

Крводарителни акции

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе