Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се следните крводарителни  акции:

  • Со вработените во ССОУ „Димитрие Чуповски“- Велес;
  • Со вработените во Аполонија казино – Гевгелија;
  • со вработените во Гимназијата „Мирче Ацев“- Прилеп;
  • Со вработените во АЕК – Скопје;
  • Со вработените во ЈП „Водовод“ – Битола;
  • Со вработените во ОССУ „Гоце Стојчевски“– Тетово и
  • Со вработените во СОУУД „Димитар Влахов“ – Струмица.

Поврзани објави

Електроснабдување

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе