Печати

Од УХМР известуваат дека во следните денови времето ќе биде претежно сончево, но студено и повремено со мала до умерена облачност. Утрата ќе се најстудени денес и во четврток, а потоа температурата наутро малку ќе се покачи. Ќе продолжи да дува претежно северен ветер со слаб до повремено умерен интензитет.

Посети: 146