Category : Сервисни информации

Сервисни информации

Почувствуван земјотрес

Cuk Editor
Телеметриската сеизмолошка мрежа на Република Северна Македонија, со станици во Скопје, Валандово, Охрид, Штип и Пехчево, одржувана од Сеизмолошката опсерваторија при Природно-математичкиот факултет во Скопје,...
Сервисни информации

Крводарителни акции со жителите на Кочани и Македонски Брод.

Web Administrator
Од Институтот за трансфузиона медицина известува дека за денес планирани се крводарителни акции со жителите на Кочани и Македонски Брод.30.12.2022...

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе