Author : Cuk Editor

Вести

Работилница во рамките на Иницијативата за безбедност од пролиферација

Cuk Editor
Директорот на Центарот за управување со кризи, Г-дин Стојанче Ангелов присуствуваше на отварањето на Работилница во рамките на “Иницијативата за безбедност од пролиферација (Proliferation Safety...
Сервисни информации

Крводарителни акции

Cuk Editor
Од  Институтот за трансфузиона медицина  известуваат дека за денес планирани се крводарителни акции во Eкономски студентски кампус, Штип, Карбинци (граѓанство) Штип, Свештенство – верници.               ...

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе