Генерал Стојанче Ангелов, директор на Центарот за управување со кризи

 

 

Контакт

 

Центар за управување со кризи

  • Адреса: "Димче Мирчев" Бр.9 П. Фах 372, 1000 Скопје, Република Македонија

  • Телефон: ++ 389 (0)2 3249-101

  • Фах: +389 (0)2 3136 226

  • е-пошта: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.