Address:

   ul. Dimçe Mirçev Nr.9 P. kuti 372
    Shkup, 1000
    Republika e Maqedonisë

Phone:

   +389 (0)2 3249 101

Fax:

   +389 (0)2 3136 226

Email    Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.