Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се следните крводарителни акции:

  • Со припадниците на АРМ – Штип во просториите на касарната Јане Сандански
  • Со вработените во Царина на РСМ – Скопје

Поврзани објави

Крводарителни акции Берово и Крива Паланка

Web Administrator

Електроснабдување

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе