Сервисни информации

Крводарителни акции

Од  Институтот за трансфузиона медицина  известуваат дека за денес планирани се крводарителни акции во Eкономски студентски кампус, Штип, Карбинци (граѓанство) Штип, Свештенство – верници.

              

Поврзани објави

Крводарителна акција

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе