Сервисни информации

Крводарителни акции

Од  Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се  крводарителни акции:

– со граѓаните на Радовиш во просториите на ЦК

– со учениците од ССОУ Димитрија Чуповски – Велес

– со свештенството и верниците во просториите на црквата Свети Архангел Михаил – Виница

– со членовите од здружението на граѓани – Тетово

Поврзани објави

Електроснабдување

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе