Сервисни информации

Електроснабдување

ЕВН Македонија известува дека поради планирани зафати на електро дистрибутивната мрежа на ден  14.03.2023 година, без електрична енергија ќе останат:

         – Во периодот од 09:00 до 13:00 часот, дел од корисниците  на улица Струшка ( општина Карпош )

Поврзани објави

Електроснабдување 28.12.2022

Web Administrator

ПРЕКИН ВО ЕЛЕКТРОСНАБДУВАЊЕТО

Cuk Editor

Електроснабдување 23.12.2022

Web Administrator

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе