Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина, во кој се наведува дека наден 05.04.2023 година ( среда ) планирани се три  крводарителни акции и тоа:

– со учениците од СОУ Ристе Ристески Ричко – Прилеп во просториите на ЦК

–  со учениците од ОЕМУЦ  Свети Наум Охридски – Охрид

– со жителите на Босилово – Струмица во просториите на домот на културата во Босилово

Поврзани објави

Електроснабдување

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе