Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирана е една крводарителна акција со граѓаните на Берово.

Поврзани објави

Земјотрес во епицентралното подрачје на Демир Капија

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Прскање против комарци

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе