Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се три  крводарителни акции и тоа:

–    со вработените во ЈП Водовод и Канализација – Скопје пункт Бутел;

-со граѓаните на Македонска Каменица во просториите на домот на културата;

–   со вработените во Државниот Завод за Ревизија – Скопје;

Поврзани објави

Електроснабдување

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе