Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се крводарителни акции и тоа:

  •  со членовите на здружението на граѓани СВ.Николе
  • со вработените од Рајно сервис – Битола
  • со вработените од АД ФАКОМ – Скопје
  • со жителите на Мала Речица – Тетово

Поврзани објави

Крводарителни акции

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе