Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институт за трансфузиона медицина  известуваат дека за денес планирани се крводарителни акции;  

-со вработените во ПС Кавадарци

– со граѓаните на Неготино во просториите на ЦК во Неготино.

Поврзани објави

Електроснабдување

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Почувствуван земјотрес во Штип

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе