Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се крводарителни акции со :

  • со граѓаните на Пехчево во просториите на спортската сала Партизан;
  • со вработените во ПС Кичево;

Поврзани објави

Електроснабдување

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Прекин во електроснабдувањето

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе