Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се крводарителни акции:

  • со граѓаните на Кочани во просториите на ЦК
  • со посетителите на саем на медот – Скопје во просториите на спомен куќата на Мајка Тереза
  • со жителите од МЗ УСЈЕ Скопје во просториите на црквата Свети Атанас

Поврзани објави

Крводарителни акции

Cuk Editor

Електроснабдување 30.12.2022

Web Administrator

Електроснабдување

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе