Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се крводарителни акции и тоа :

  • Со граѓаните на Свети Николе во просториите на Домот на Културата
  • Со вработените во ЦУК во Кичево
  • Со вработените во Евротип Голд Слот и Г Фелиција во Битола

Поврзани објави

Крводарителни акции

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе