Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се крводарителни акции со вработените во ЈСП Скопје и ПЗУ ВФВ Клиник – Чаир во Скопје, со вработените во ЈП „Комуналец“ Битола, во СОУ „Перо Наков“ – Куманово и во ОСМУ „Никола Штејн“ – Тетово.

Поврзани објави

Електроснабдување

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе