Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се неколку крводарителни акции и тоа:

  • со членовите на здружението на граѓани – Кавадарци
  • со вработените во ФЗОМ – Скопје
  • со граѓаните на Неготино по повод традиционалната акција 8 – ми  Ноември во просториите на општина Неготино
  • со студентите на факултетите при УГД – Штип во просториите на кампус 2

Поврзани објави

Крводарителни акции

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе