Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирано се крводарителни акции:

  • со вработените во клиничката болница Жан Митрев – Скопје
  • со вработените во А1 Мобилен оператор – Скопје
  • Евротип, Голт Спот, Г. Фелиција – Битола
  • со граѓаните на Радовиш во просториите на ЦК – Радовиш

Поврзани објави

Електроснабдување

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе