Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се следните крводарителни акции:

– СУГС – Јосип Броз Тито – Скопје

– ОСТУ Гостивар – Гостивар

– СОУ Ристе Ристески Ричко – Прилеп и

– Со студентите на Медицинскиот Факултет – Скопје

Поврзани објави

Крводарителни акции

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе