Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известиваат дека за денес планирани се крводарителни акции со вработените во Земјоделски инспекторат – Скопје и Традиционална крводарителна акција „Марјан Захарчев“ во Делчево.

Поврзани објави

Почувствуван земјотрес

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе