Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се крводарителни акции со вработените во Клиничка Болница Систина – Скопје, во Полициска станица Кавадарци, во СОУ „Моша Пијаде“ – Тетово, гимназија „Гоце Делчев“ – Куманово и со жителите на Струга.

Поврзани објави

Крводарителни акции

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе