Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се следните  крводарителни акции:

  • Единица за специјални задачи, Касарна Илинден-Скопје
  • Старо Нагоричане (граѓанство) Куманово
  • Велес, Гимназија Кочо Рациин

Поврзани објави

Електроснабдување

Cuk Editor

Крводарителна акција со жителите на Свети Николе.

Web Administrator

Крводарителни акции со жителите на Кочани и Македонски Брод.

Web Administrator

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе