Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известиваат дека за денес планирани се следните крводарителни акции: со граѓаните на Дебар, со учениците на СУГС Владо Тасевски,Скопје, со учениците во ССОУ Коле Недековски во Велес, со вработените на ПС Ресен и со студенитете на Државен студентски дом ,,Браќа Миладиновци“ во Штип.

Поврзани објави

Електроснабдување

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе