Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се следните крводарителни акции: со вработените во ПС Гази Баба и Единица за службени кучиња;  со студентите на Медицински Факултет -Скопје;  со граѓаните на Пехчево и со учениците во ОУТУ Ванчо Питошески во Охрид.

Поврзани објави

Електроснабдување

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Почувствуван земјотрес во Штип

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе