Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се  следните   крводарителни акции:

  • со граѓаните на Крива Паланка
  • со учениците на  СГУС Михајло Пупин – Скопје
  • со учениците  на СОУ Ѓорче Петров – Прилеп

Поврзани објави

Електроснабдување

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе