Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се неколку крводарителни акции и тоа:

– со граѓаните на Виница во просториите на ЦК

– со учениците од СУГС Орце Николов – Скопје

– со вработените во АРСМ Петровец во просториите на касарната Страшо Пинџур

– со учениците од СОТУ Ѓорги Наумов – Битола

– со жителите на Босилово

Поврзани објави

Крводарителни акции

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе