Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се  следните   крводарителни акции: – со вработените во ПС Прилеп, – со вработените во АРСМ Велес во просториите на касарната Алекса Демниевски Бауман, – со вработените во ИУТЕ кредит – Центар- Скопје – со вработените во ОУ Браќа Миладиновци – Скопје.

Поврзани објави

Крводарителни акции

Cuk Editor

Крводарителна акција

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе