Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се следните   крводарителни акции:

– Со учениците во СЕПУГС – Васил Антевски Дрен –Скопје

– Со вработените во ПЗУ – Ремедика – Скопје

– Со вработените во М-КЕШ – Скопје

-Со учениците во СОУ Јосип Броз Тито – Битола

– Со учениците во СОУ Димитар Мирасчиев – Штип

Поврзани објави

Крводарителни акции

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе