Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се следните  крводарителни акции:

•Средно училиште Киро Спанџов – Брко, Кавадарци

•Средно училиште Гоце Делчев, Валандово

•Средно училиште Кузман Јосифовски – Питу, Прилеп

•Средно училиште Никола Карев, Струмица

Поврзани објави

Електроснабдување

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе