Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се крводарителни акции во СОУ „Методи Митевски Брицо“ – Скопје и жителите на Крива Паланка.

Поврзани објави

Крводарителни акции 22.12.2022

Web Administrator

Почувствуван земјотрес во Штипско

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе