Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се крводарителни акции во Скопје и тоа во СУГС „Георги Димитров“ и во Центар за дијализа Железара, Диамед.

Поврзани објави

Крводарителни акции 22.12.2022

Web Administrator

Електроснабдување

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе