Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се четири крводарителни акции и тоа:

  • Со учениците од СОУ Орде Чопела – Прилеп
  • Виница – (граѓанство)
  •    Пробиштип – (граѓанство)
  •    Вработените во Хотел Аполонија – Гевгелија

Поврзани објави

Крводарителни акции

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе