Сервисни информации

Електроснабдување

ЕВН Македонија извбестува дека поради планирани зафати на електродистрибутивната мрежа на ден 27.04.2023 година без електрична енергија ќе останат:

  • Од 08:30 до 11:00 часот, корисниците од Визбегово: Ресторант Њу Стар, ул.Индира Ганди, фирма Ефес Трејд, Камп за Азиланти, ул.1, ул.2, ул.4 и ул.5 во с.Визбегово,  мал дел од нас.Шуто Оризари (општини Бутел и Шуто Оризари – Скопје);

Поврзани објави

Електроснабдување

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Крводарителна акција

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе