Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се следните  крводарителни акции и тоа:

  • Со граѓаните на Кочани
  • Со учениците од СОУ Нико Нестор/Ибрахим Темо – Струга
  • и со вранботените од Шпаркасе Банка – Скопје

Поврзани објави

Крводарителни акции

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе