Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се неколку крводарителни акции и тоа:

– со вработените и припадниците на АРСМ – Прилеп во просториите  на касарната Мирче Ацев

– со граѓаните на Кочани во просториите на ЦК

– со вработените во ПИОМ – Скопје

– со вработените во САВА Осигурување – Скопје во просториите на НЛБ

Поврзани објави

Крводарителна акција

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе