Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се три крводарителни акции и тоа:

– со вработените во АД Макпетрол – Скопје;

– со вработените во ООУ Ацо Шопов- нас.Радишани во Скопје;

– со припадниците на АРСМ Петровец- касарна Страшо Пинџур во Скопје;

Поврзани објави

Електроснабдување

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе