Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се две  крводарителни акции и тоа:

                – со граѓаните на Свети Николе во просториите на Домот на културата

                – со вработените во ПС Куманово

Поврзани објави

Електроснабдување

Cuk Editor

Земјотрес

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе