Сервисни информации

Крводарителни акции

Од ЦЈЗ Куманово известуваат дека во период од 09:00 до 13:00 на ден 17.07.2023 година ( понеделник )  планирана е крводарителна акција во Кратово, граѓанство.

Поврзани објави

Електроснабдување

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе