Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина  известуваат дека за денес планирани се крводарителни акции со вработените во ПС Битола, со жителите на Виница, Пробиштип и Гевгелија и Традиционална „26ти Јули“ во Скопје.

Поврзани објави

Крводарителни акции

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Крводарителна акција

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе