Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирана е крводарителна акција со жителите на Кавадарци.

Поврзани објави

Крводарителни акции

Cuk Editor

Крводарителни акции со жителите на Кочани и Македонски Брод.

Web Administrator

Крводарителни акции

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе