Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се крводарителни акции и тоа :

  • Битола, СОЕУ Јане Сандански
  • Велес, ССОУ Коле Неделковски
  • Струмица, Академија Пандев Брера и
  • Скопје, ЈП Комунална Хигиена

Поврзани објави

Електроснабдување

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе