Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се следните крводарителни акции:

– Со учениците и вработените во СОУ Коле Нехтенин во Штип;

– Со студентите на ЕМСА во Скопје;

– Со граѓаните на Радовиш;

– Со учениците и вработените во СОУ Орде Чопела  од Прилеп;

Поврзани објави

Електроснабдување

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Електроснабдување 27.12.2022

Web Administrator

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе