Сервисни информации

Крводарителни акции

од Институтот за трансфузиона медицина на Р.С.Македонија, во која се наведува дека за ден 13.12.2023 година планирани се крводарителни акции:

  • Битола – со студентите од Факултети при УКО
  • Струмица –со учениците на  СОУ Никола Карев
  • Валандово – со граѓаните
  • Скопје – Со вработените во ПОЦ
  • Охрид – ОЕМУЦ Св Наум Охридски

Поврзани објави

Електроснабдување

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе