Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се две крводарителни акции во Скопје и тоа со Здружение на граѓани МЦМС, Карпош и во СУГС „Зеф Љуш Марку“.

Поврзани објави

Електроснабдување 28.12.2022

Web Administrator

Крводарителни акции

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе