Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се следните крводарителни акции:

– Со граѓаните на Делчево  – во просториите на Црвен Крст;

– Со вработените во ПС Делчево – во просториите на РЦ Гранична Полиција и

– Со граѓаните на Берово  – во просториите на ПС Берово

Поврзани објави

Крводарителни акции со граѓаните на Виница во просториите на Црвениот Крст, Традиционлна новогодишна акција во Струмица во просториите на Црвениот Крст и со граѓаните на Лозово во зградата на Општината Лозово.

Web Administrator

Крводарителна акција

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе